دوره های توانمند سازی

مدیران و کارکنان

مرکز شتابدهی تگ به عنوان کارگزار توانمند سازی صندوق نوآوری و شکوفایی ذیل معاونت علمی و فناوری برگزار میکند خدمات توانمندسازی مؤسسات دانش‌بنیان و غیر دانش بنیان، شامل حمایت‌هایی است که در راستای توانمندسازی شرکت‌های دانش‌بنیان و غیر دانش بنیان ارائه می‌شود. این حمایت‌ها دربردارنده خدمات متنوع شامل آموزش، مشاوره و کمک به تجاری‌سازی محصولات دانش‌بنیان و فناور است.
ازاین‌رومرکز نوآوری و شتابدهی تگ ( تردد گستر)، باهدف توانمندسازی شرکت‌ها ، اقدام به ارائه خدمات مشاوره‌ای رایگان و همچنین دوره های آموزشی با صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به شرکت های دانش بنیان و غیر دانش بنیان کرده است. در ذیل به معرفی 23 خدمت مشاوره و آموزشی مرکز نوآوری و شتابدهی تگ پرداخته شده است. ثبت نام دوره های آموزشی صندوق نوآوری و شکوفایی در سامانه غزال و ثبت نام مشاوره های رایگان در سامانه پروتال جامع کسب و کار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری امکان پذیر است .

توسعه بازار داخلی

مشاوره ارجاع کار و معاملات دولتی (مناقصات)
مشاوره ارجاع کار و معاملات دولتی در زمینه رفع ابهام، قواعد و الزامات اجرایی ارجاع کار و مناقصات و ... در مدلهای حضوری، تلفنی و یا مکاتبه ای به شرکت ها ارائه می گردد
اطلاعات بیشتر

عارضه یابی و توسعه کسب و کار

مشاوره استراتژی و توسعه کسب و کار
عارضه‌یابی شرکت‌های دانش‌بنیان یکی از مهم‌ترین عوامل شناخت عوامل تاثیرگذار در موفقیت کسب و کارهای دانش‌بنیان و فناوری محور می‌باشد
اطلاعات بیشتر

توسعه بازار داخلی

مشاوره بازاریابی و فروش
مشاوره بازاریابی در موضوعات مرتبط با تحلیل بازارهای هدف، کانال‌های فروش، برندسازی، استراتژی های ورود به بازار و ... به شرکت‌ها و متقاضیان ارائه می‌گردد.
اطلاعات بیشتر

بیمه‌های تامین اجتماعی و بازرگانی

مشاوره بیمه تامین اجتماعی
مشاوره بیمه تامین اجتماعی شامل مشاوره پیرامون کلیه قوانین کار و تامین اجتماعی، تهیه و تنظیم لایحه دفاعیه جهت ارایه به سازمان تامین اجتماعی، بررسی قراردادها از نظر ...
اطلاعات بیشتر

تامین مالی و طرح تجاری

مشاوره تامین مالی و سرمایه پذیری
مشاوره تامین مالی و سرمایه پذیری در زمینه های مکانیزم‌های تأمین مالی در کشور، شناسایی و انتخاب مناسب‌ترین مسیرهای تأمین مالی برای شرکت، اصلاح ساختار سازمانی و سایر پیشنیازها جهت آمادگی برای جذب منابع مالی و افزایش شانس موفقیت آن و ... ارائه می گردد.
اطلاعات بیشتر

حقوقی

مشاوره حقوق کسب و کار
مشاوره حقوقی در زمینه حقوق قراردادها، ویرایش و نگارش قراردادهای تجاری، قوانین تجارت، ثبت تغییرات اساسنامه و هیات مدیره شرکت، قوانین اسناد تجاری، حقوق مالکیت فکری و ... ارائه می گردد.
اطلاعات بیشتر

پیشخوان مشاوره صادرات و واردات

مشاوره گمرک و حمل و نقل بین الملل
مشاوره گمرک و حمل و نقل بین المللی در کلیه مباحث مرتبط با مسایل گمرکی شرکت ها از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته و حوه اخذ کارت بازرگانی و در زمینه ی انواع روش های حمل و نقل بین المللی (هوایی، ریلی، دریایی و ...)...
اطلاعات بیشتر

مالیات و خدمات مالی و اداری

مشاوره مالیاتی
با ثبت درخواست مشاوره مالیاتی، شرکت ها و متقاضیان می توانند در زمینه های تهیه و تنظیم کلیه صورت های مالی، تنظیم اظهارنامه مالیاتی، معافیت های مالیاتی، حل اختلاف با ممیزان مالیاتی و ... از خدمات مشاوره استفاده نمایند.
اطلاعات بیشتر

عارضه یابی و توسعه کسب و کار

مشاوره مدیریت و ساختار سازمانی
مشاوره مدیریت و ساختار سازمانی در زمینه شناخت انواع ساختارهای سازمانی و الزامات استفاده از هر یک، طراحی و ایجاد ساختار سازمانی مناسب، مدیریت و نحوه نظارت و ارزیابی بر خط تولید، کنترل کیفیت، انبارداری، حل چالش‌های مدیریتی مدیران و مشاوره در تصمیمات...
اطلاعات بیشتر

منابع انسانی و نظام وظیفه

مشاوره منابع انسانی و آسیب شناسی
مشاوره منابع انسانی و آسیب شناسی در زمینه تحلیل و طراحی شغل، مدیریت برنامه ها و پروژه‌های آموزش وتوسعه منابع انسانی در شرکت‌ها، انتخاب، مصاحبه و ارزیابی افراد و جذب نیروی انسانی جدید، کار تیمی و افزایش اثربخشی تیم‌های کاری، ارزیابی و تحلیل تیپ...
اطلاعات بیشتر

تحقیقات بازار

مشاوره تحقیقات بازار داخلی
مشاوره تحقیقات بازار داخلی به منظور آشنایی و رفع ابهامات در خصوص شناسایی بازار هدف، تحلیل مشتریان و رقبا، بررسی وضعیت تولید و مصرف محصول در بازار، کانال‌های توزیع، الزامات و نیازهای ورود به بازار و ... ارائه می‌گردد.
اطلاعات بیشتر

مجوزها، تاییدیه ها و استانداردها

جلسه مشاوره- مشاوره استقرار در فضاهای صنعتی و نیمه صنعتی، پارک‌ها و مراکز رشد
کلیه مشاوره‌های مرتبط با استقرار در پارک‌ها و مراکز رشد و فضاهای صنعتی و نیمه صنعتی استان تهران اعم از نحوه پذیرش، تمدید زمان، افزایش فضای استقرار و سایر ابهامات مرتبط با این موضوع در این بخش قابل ارائه می‌باشد.
اطلاعات بیشتر

توسعه بازار داخلی

مشاوره قیمت گذاری محصول
مشاوره قیمت گذاری به منظور تعیین قیمت یک کالا یا مجموعه ای از کالاها به منظور عرضه به بازار با درنظر گرفتن شرایط رقابتی قابل ارائه است.
اطلاعات بیشتر

طراحی صنعتی و ساخت قالب

مشاوره طراحی صنعتی و بسته بندی
مقوله طراحی صنعتی و بسته بندی با تاثیر در کیفیت، عملکرد، ارگونومی، شکل ظاهری، گرافیک و بسته‌بندی محصولات میتواند نقش مهمی در جلب رضایت مصرف‌کنندگان و بازاریابی محصول ایفا نماید و از همین رو، طراحی صنعتی و بسته‌بندی دارای ...
اطلاعات بیشتر

مالکیت معنوی (اختراع و نشان تجاری)

مشاوره ثبت نشان و اختراع داخلی
مشاوره ثبت نشان و اختراع داخلی به منظور ارائه بهترین راهکارها برای ثبت نشان های تجاری و اختراعات داخلی به شرکت‌های متقاضی ارائه می گردد.
اطلاعات بیشتر

توسعه بازار داخلی

مشاور بازاریابی دیجیتال
مشاور بازاریابی دیجیتال به منظور ارائه بهترین راهکارها برای بازاریابى و تبلیغات در فضای اینترنتی به شرکت‌های متقاضی ارائه می گردد.
اطلاعات بیشتر

تبلیغات و اطلاع رسانی

مشاوره اقلام تبلیغاتی
در این طرح برای شرکت‌هایدانش بنیان و نانویی، یک جلسه مشاوره تبلیغات به‌صورت رایگان برگزار می‌کند. مشاور پس از بررسی وضعیت زیرساخت های تبلیغاتی هر شرکت، گزارش ارزیابی موارد بررسی‌شده را به شرکت ارائه می‌دهد. درصورتی‌که شرکت در هریک از موارد...
اطلاعات بیشتر

مالکیت معنوی (اختراع و نشان تجاری)

مشاوره جستجو و تحلیل پتنت
مشاوره جستجو، تحلیل و استفاده از محتوای پتنت به منظور ارائه بهترین راهکارها برای جمع آوری اطلاعات در حوزه پتنت به شرکت‌های متقاضی ارائه می گردد.
اطلاعات بیشتر

تبلیغات و اطلاع رسانی

مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری
مشاوره روابط عمومی و مدیریت ارتباط با مشتری در زمینه های مرتبط با مدیریت ارتباط با مشتریان ، ایجاد بازار های جدید، ارتباط با مطبوعات، استفاده از شبکه های مجازی، برگزاری مراسم و ریدادها و ... به شرکت ها و متقاضیان ارائه می گردد.
اطلاعات بیشتر

نشست‌های پرسش و پاسخ (حضوری، وبینار)

وبینار تخصصی (پرسش و پاسخ مجازی)
نشست‌های پرسش و پاسخ بستر بسیار مناسبی است تا شرکت‌ها و فناوران بتوانند مسائل، نقاط مورد ابهام و سوالات خود را در حضور سایر شرکت‌ها مطرح و از پیشنهادات مدرس خبره بهره مند شوند.
اطلاعات بیشتر

تامین مالی و طرح تجاری

مشاوره روش های مذاکره با سرمایه گذار
ارائه خدمات مشاوره روش های مذاکره با سرمایه گذاران به شرکت های مهرفی شده از سوی کارفرما به مجری ارائه می گردد.
اطلاعات بیشتر

حقوقی

مشاوره تخصصی قانون کار
مشاوره قانون کار شامل مشاوره پیرامون کلیه قوانین کار روابط کار، مدیریت کارخانه، امور اداری، پرسنلس و ... تهیه و تنظیم لایحه دفاعیه جهت ارایه به سازمان مربوطه، بررسی قراردادها از نظر قوانین کار و ارائه خدمات مشاوره ای قبل و بعد و ... می باشد.
اطلاعات بیشتر

ارزش گذاری و تبادل فناوری

مشاوره قیمت گذاری سهام و ارزش‌گذاری دانش فنی
از آنجایی که تحقق اقتصاد دانش بنیان مستلزم شکل گیری زیست بومی است که در آن کلیه حقوق صاحبان ایده به طور دقیق محاسبه و ثبت گردد، توجه به ارزشگذاری فناوری و کسب و کارهای نوآورانه ، امری مهم و اجتناب ناپذیر می باشد. در همین راستا مرکز شرکت ها...
اطلاعات بیشتر